PŘIJĎTE PRACOVAT DO Q-SERVICE

FIRMA - PROFIL

Společnost PENTO, s.r.o. byla založena v roce 1991. Postupně se profilovala na významného dodavatele komplexních služeb v oblasti autoopravárenství osobních, nákladních a přípojných vozidel včetně velkoobchodního prodeje náhradních dílů. Veškeré servisní služby i velkoobchodní činnost jsou poskytovány ve dvou vlastních areálech - v Hřivínově Újezdě u Zlína a ve Zlíně - Loukách.

Autoopravárenská činnost zahrnuje servis všech typů autoagregátů, které se opravují a testují na moderních elektronických zařízení (FSA 560, Laser 2000, KTS 520, ETK) respektive na zkušebních stanicích z výrobních závodů, vyžadujících odborně vyškolenou obsluhu.

Oceněním kvality poskytovaných služeb je získání statutu Bosch Car Service, kde na špičkových přístrojích německé firmy ROBERT BOSCH a anglické firmy HARTRIDGE lze opravit a seřídit jakékoliv vstřikovací čerpadlo včetně systému Common Rail, PDE či PLD.

Prodejní sklad obsahuje téměř 10.000 položek všech základních typů náhradních dílů a autopříslušenství pro všechny významné tuzemské i zahraniční značky. Zboží je distribuováno vlastní autodopravou zdarma přímo až k zákazníkovi.

Profesionální TRUCK SERVIS významně rozšířil nabídku oprav užitkových, nákladních a přípojných vozidel. Jedná se o místo poskytující komplexní servisní služby pro všechny významné značky: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCANIA, VOLVO.

Důraz na jakost, kvalitu, ekologii a profesionalitu všech zaměstnanců firmy potvrzuje získání certifikátu ČSN EN ISO 9001 od sdružení pro certifikaci systému jakosti CQS.

Společnost PENTO s.r.o. patří se svými 60 pracovníky k významným regionálním zaměstnavatelům a podporou školství, kultury a sportu se aktivně podílí na životě regionu.

Nahoru ^